Vsetín proti Kladnu – bitva o čelo tabulky

V úterý večer se ve Vsetíně odehrál hokejový zápas mezi domácím Vsetínem a hostujícím Kladnem. Oba týmy před tímto zápasem bojovaly o čelo tabulky, takže se očekával velký souboj a napínavé utkání.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, oba týmy měly šance, ale gól nepadl. První branku vstřelili domácí ve 13. minutě, kdy se prosadil kapitán Petr Hořava. Kladno však rychle odpovědělo a v 17. minutě vyrovnal Tomáš Plekanec. První třetina tak skončila 1:1.

Ve druhé třetině se hra trochu uklidnila, oba týmy si dávaly pozor na obranu a šancí bylo méně. Až v 35. minutě se prosadil kladenský útočník Matěj Beran a hosté šli do vedení 2:1. Vsetín však znovu rychle zareagoval a v 37. minutě vyrovnal Michal Bartoň.

Třetí třetina začala náporem Vsetína, který chtěl strhnout vedení na svou stranu. V 43. minutě se to podařilo Lukáši Kucserovi, který vstřelil svůj první gól v sezoně a poslal Vsetín do vedení 3:2. Kladno však nevzdalo a v 55. minutě vyrovnal Jakub Strnad. Zápas tak dospěl až do prodloužení.

V prodloužení se hrálo deset minut, ale gól nepadl. O vítězi tak musely rozhodnout až nájezdy. V nich byl úspěšnější Vsetín, který proměnil dva nájezdy a zvítězil 4:3.

Vsetín tak zůstal na čele tabulky, zatímco Kladno kleslo na druhé místo. Oba týmy však mají stále šanci na postup do play-off, takže boj o čelo tabulky bude ještě velmi zajímavý.

Zápas byl velmi vyrovnaný a napínavý, oba týmy ukázaly svou kvalitu. Nakonec byl šťastnější Vsetín, který zvítězil v prodloužení.

Teď už se můžeme jen těšit na další zápasy těchto dvou týmů, které nás jistě opět nezklamou.