Real – Cádiz

V sobotu 29. října se na stadionu Ramón de Carranza v Cádizu odehrálo derby mezi Realem Madrid a Cádizem. Zápas skončil vítězstvím Realu 4:0.

Zápas začal ve vysokém tempu a Real Madrid byl od první minuty aktivnějším týmem. Cádiz se však dokázal dobře bránit a do poločasu udržel nerozhodný stav 0:0. Ve druhé půli však Real zrychlil hru a vstřelil čtyři góly za sebou. Nejprve se prosadil Marco Asensio, poté Karim Benzema dvěma góly a nakonec Luka Jović.

Vítězství Realu bylo zasloužené, protože byl po celý zápas lepším týmem. Cádiz se však může utěšovat tím, že odehrál dobrý zápas a dokázal Realu gólově odolávat až do poločasu.

Pro Real Madrid je vítězství v derby důležitým krokem v boji o titul La Ligy. Cádiz naopak bude muset bojovat o záchranu v soutěži.

Zápasy mezi Realem Madrid a Cádizem jsou vždy velkou událostí a tentokrát tomu nebylo jinak. Bylo to napínavé a dramatické utkání, které si užili fanoušci obou týmů.

Zde je několik zajímavostí ze zápasu:

• Real Madrid vyhrál nad Cádizem potřetí v řadě.
  • Karim Benzema vstřelil svůj 28. gól v letošní sezoně La Ligy.
  • Luka Jović vstřelil svůj první gól v dresu Realu Madrid.
  • Zápas sledovalo 20 254 diváků.

Závěrem:

Derby mezi Realem Madrid a Cádizem bylo velkou událostí a nabídlo fanouškům spoustu podívané. Real Madrid zvítězil zaslouženě, ale Cádiz odehrál dobrý zápas a může být spokojen se svým výkonem.