Piast – Warta

W lidze gramy, jak gramy, ale w Pucharze Polski całkiem niezłe wyniki osiągamy. W tym sezonie udało nam się nawet awansować aż do półfinału, gdzie los skojarzył nas z Wartą Poznań.

Początkowo wydawało się, że to my jesteśmy faworytem tego spotkania. W końcu gramy w Ekstraklasie, a Warta w I lidze. Jednak w Pucharze Polski często dzieją się niespodzianki i tym razem też nie było inaczej.

Już w pierwszej połowie to Warta strzeliła gola i wyszła na prowadzenie. My długo nie potrafiliśmy odpowiedzieć, a kiedy w końcu się udało, to Warta szybko odzyskała przewagę.

W drugiej połowie nic się nie zmieniło. Warta grała lepiej, stwarzała więcej sytuacji i w pełni zasłużenie wygrała 3:1.

Trochę żal, że nie udało się awansować do finału, ale Warcie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rundach Pucharu Polski.