Maxkuchnie.plMaxkuchnie.pl

 

O serwisie

Jeżeli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat w swojej kuchni to musisz koniecznie odwiedzić serwis Maxkuchnie https://www.maxkuchnie.pl/. Znajdziesz tam szereg profesjonalnie wykonanych mebli, a także aranżacji. Ponadto serwis zawiera ciekawe porady dotyczące tematyki związanej z kuchnią i jej wyposażeniem. Maxkuchnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom największych smakoszy, publikuje na swojej stronie proste i smaczne przepisy na potrawy.

Oferta

Oferta serwisu Maxkuchnie.pl obejmuje projekty kuchni oraz ich aranżacji. W dodatku na stronie zamieszczone są porady odnośnie doboru mebli, sprzętu AGD oraz innego wyposażenia. Każdy klient może również skorzystać z przepisów na potrawy oraz ma możliwość sprawdzić testy sprzętu AGD. W Maxknie.pl każdy znajdzie coś dla siebie!

Sprawdź również możliwości aranżacji kuchni w domu lub mieszkaniu

Kuchnia w mieszkaniu
Najczęstszym problemem spotykanym podczas aranżacji kuchni w mieszkaniu jest niewielka przestrzeń. Warto w takim przypadku skorzystać z mebli na wymiar, które pozwolą na zaprojektowanie kuchni w taki sposób, że będzie ona przestronnym oraz funkcjonalnym pomieszczeniem.


Wyspa w kuchni
W dużych kuchniach użytkownicy mogą sobie pozwolić na zaaranżowanie wyspy, która spełniać będzie wiele funkcji: miejsce do przygotowywania posiłków, spożywania potraw lub jako funkcjonalna szafka na sprzęt AGD. Możliwości jest naprawdę wiele, a wszystko zależy od upodobań użytkowników.


Kuchnia otwarta
Otwarcie kuchni na salon może stworzyć funkcjonalną, a zarazem piękną przestrzeń. Odwiedź salon Max Kuchnie i skonsultuj projekt z pracownikami sieci.


Kuchnia w domu
Domy wolnostojące cechuje jeden ogromny plus - duża wolna przestrzeń, która pozwolić może na ogromne możliwości. Aranżacja wyspy w kuchni, otwarcie kuchni na salon lub zabudowa, która sprawi, że kuchnia będzie bardzo przestronna to tylko przykładowe z nich.


Mała kuchnia
Problem małych kuchni często towarzyszy w mieszkaniach z niewielkim metrażem. W takim przypadku wykonanie specjalnego projektu może pozwolić nam na aranżację kuchni, która będzie przestronna i funkcjonalna. Wystarczy skontaktować się z siecią Max Kuchnie i porozmawiać z jednym z pracowników sieci, który pomoże w aranżacji.

 

Opinie klientów

Oto przykładowe opinie dotyczace serwisu Maxkuchnie.pl.

 

Jolanta z KrakowaJolanta z Krakowa

 

Genialny serwis! Znalazłam w nim wszystko czego potrzebowałam. Mają tam fachowe porady, które ułatwiły mi zaprojektowanie kuchni. W dodatku mają tam ładne meble na wymiar. idealnie dopasowują się do każdego zakamarka w mojej kuchni. Nic dodać nic ująć. Polecam gorąco!

 

Agata z JarosławiaAgata z Jarosławia

 

Poszukiwałam odmiany w mojej kuchni i natrafiłam na serwis Maxkuchnie.pl. Postanowiłam ugotować kilka potraw, które polecają. Wyszły genialnie! W dodatku dzięki ich poradom zamieszczanym na stronie kupiłam sprzęt AGD z którego jestem zadowolona. Jeżeli planuje ktoś jakieś zmiany w kuchni to polecam Maxkuchnie!

 

Kontakt

UL. CETNARSKIEGO 35
37-100 ŁAŃCUT

T +48 (17) 225 02 20

F +48 (17) 225 75 50

[email protected]

https://www.maxkuchnie.pl/

FacebookGoogle+YoutubeTwitterPinterest

 

Mapa Maxkuchnie.pl