Legia Warszawa - Śląsk Wrocław - emocje na boisku!

Legia Warszawa i Śląsk Wrocław to dwa wielkie kluby z bogatą historią, które od wielu lat dostarczają swoim kibicom wielu emocji. Ostatnie spotkanie tych drużyn było niezwykle zacięte i obfitowało w wiele sytuacji podbramkowych.
Już od pierwszych minut widać było, że obie drużyny grają z ogromnym zaangażowaniem i nie zamierzają odpuszczać. Legia atakowała śmiało, ale Śląsk dzielnie się bronił. W 15. minucie meczu kibice Legii mogli odetchnąć z ulgą, gdy po strzale z rzutu karnego do siatki trafił Artur Jędrzejczyk. Jednak radość warszawiaków nie trwała długo, bo już 10 minut później Śląsk wyrównał za sprawą gościa z Hiszpanii, Erika Exposito.

Druga połowa była jeszcze bardziej emocjonująca.

Obie drużyny stworzyły sobie kilka świetnych okazji, ale ani Legia, ani Śląsk nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. W końcówce meczu wydawało się, że to Śląsk będzie bliżej wygranej, ale Legia zdołała się obronić i mecz zakończył się remisem 1:1.
To był mecz, który dostarczył kibicom mnóstwa emocji. Obie drużyny walczyły z całych sił i zasłużyły na to, by podzielić się punktami.
  • Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:1