Jagiellonia Białystok – Korona Kielce spotkanie pełne emocji

Pierwsza połowa meczu
Mecz rozpoczął się od szybkiej akcji Jagiellonii Białystok, która zakończyła się strzałem na bramkę Korony Kielce. Jednak bramkarz gości poradził sobie z tym uderzeniem. Kolejne minuty toczyły się w wyrównanej walce, obie drużyny miały swoje okazje, ale żadna z nich nie potrafiła ich wykorzystać.

W 20. minucie meczu Jagiellonia Białystok zdobyła pierwszego gola. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłka trafiła do napastnika gospodarzy, który z bliskiej odległości umieścił ją w bramce Korony Kielce.

Druga połowa meczu
Po przerwie Korona Kielce ruszyła do ataku, chcąc jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. W 55. minucie meczu goście mieli świetną okazję, jednak napastnik Korony Kielce nie trafił do pustej bramki.

W 70. minucie meczu Jagiellonia Białystok podwyższyła prowadzenie. Po szybkiej akcji skrzydłowego gospodarzy, piłka trafiła do napastnika, który strzałem z pierwszej piłki pokonał bramkarza Korony Kielce.

W końcowych minutach meczu Korona Kielce jeszcze próbowała zdobyć bramkę, ale obrona Jagiellonii Białystok była nie do przejścia. Mecz zakończył się zwycięstwem Jagiellonii Białystok 2:0.

Podsumowanie
Mecz Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce był bardzo emocjonującym widowiskiem. Gospodarze byli skuteczniejsi i zasłużenie zwyciężyli. Korona Kielce miała swoje okazje, ale nie potrafiła ich wykorzystać.