Galeria Kominków - Najlepsze wkłady kominkowe
O FIRMIE

Galeria Kominków to sieć salonów kominkowych, która powstała w 2008 roku. Projekt został zrealizowany przez firmę Parkanex, której początki sięgają 1996 roku. Obecnie nazwa Galeria Kominków rozpoznawana jest w całej Polsce, a liczba placówek wynosi już ponad 20.

Dodatkowo asortyment firmy znaleźć można u 1200 kontrahentów, którymi są kominarze, instalatorzy oraz zdunowie. Dodatkowo asortmynet znaleźć można również w wielu marketach budowlanych na terenie całej Polski.

Produkty oferowane są w sprzedaży bezpośredniej w placówkach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym. Z kategorii produktów wyróżnić możemy produkty takie jak:

  • wkłady kominkowe
  • kratki kominkowe
  • izolacje silca
  • piece wolnostojące
  • akcesoria kominkowe

Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej informacji o działalności sieci salonów Galeria Kominków serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej https://www.galeriakominkow.pl/

OPINIE

Damian z Krakowa
"Polecam wszystkim ofertę sieci salonów sprzedaży Galeria Kominków. Pracują tam wykwalifikowane osoby, które znajdują się na odpowiednim miejscu. Zawsze chętnie pomogą wybrać najoptymalniejsze rozwiązanie."

Aldona z Katowic
"W sklepie internetowym GaleriaKominkow.pl znaleźć można niemalże wszystko związane z kominkami. Moim ostatnim zakupem był zestaw i kosz na drewno, który jest bardzo funkcjonalny, a w dodatku świetnie się prezentuje."

KONTAKT

PARKANEX Sp. z o.o.
Targowisko 501
32-015 Kłaj

TELEFON: +48 12-284-06-40
E-MAIL: [email protected]
STRONA WWW: https://www.galeriakominkow.pl/

Odwiedź również profil na Facebook

 
 
 
 

We use cookies and 3rd party services to recognize visitors, target ads and analyze site traffic.
By using this site you agree to this Privacy Policy. Learn how to clear cookies here