Fiorentina – Sassuolo: Bývalý trenér Fiorentiny v Sassuolu prožívá povedenou sezonu

Fiorentina potkala ve druhém kole Benkovu Veronu, která ji potrápila, ale nakonec jí podlehla 2:0. Sassuolo odcestovalo na půdu Udinese, kde si po skvělém výkonu připsalo tříbodový zisk za výhru 3:1.

Nemenší hvězda Sassuola Giacomo Raspadori se blýskl dvěma góly a jedním z nich byl penaltový zákrok. Šanci z penalty dostal také na druhé straně Beto, jenže jeho pokus chytil Sassuoloský gólman Andrea Consigli. Naopak hostující brankář Pegolo byl v druhém poločasu vyloučen a Sassuolo dohrával utkání v oslabení.

Italští mistři světa se proti Fiorentině představí v plné síle, avšak neví se, jestli bude moci od začátku hrát Giacomo Raspadori, který měl problémy s ramenem. Sassuolo je tým, který klade velký důraz na ofenzivu a hraje hezký kombinační fotbal.

Fiorentina v posledních čtyřech zápasech Serii A neprohrála a má skvělou formu. Jenže proti Sassuolu se bude jednat o těžký zápas, protože hosté se derou tabulkou vzhůru a chtějí se poprat o evropské poháry. Navíc v sestavě hostů je bývalý trenér Fiorentiny Vincenzo Italiano, což by mohlo být pro Fiorentinu velká motivace.

Fiorentina – Sassuolo: Sázkové kurzy
* Fiorentina: 2,35
* Remíza: 3,20
* Sassuolo: 3,45

Na výhru Sassuola si můžete vsadit s kurzem 3,45 u Fortuny. Proti favoritovi italské ligy to může být velice zajímavý kurz.

Fiorentina – Sassuolo: Pravděpodobné sestavy
Fiorentina: Terracciano – Dodo, Quarta, Igor, Biraghi – Bonaventura, Amrabat, Castrovilli – Kouamé, Jovic, Sottil
Sassuolo: Consigli – Toljan, Ferrari, Erlic, Rogerio – Frattesi, Maxime Lopez, Matheus Henrique – Berardi, Raspadori, Lauriente

Fiorentina v útoku dává přednost zkušenému srbskému útočníkovi Jovičovi před mladým a rychlým Argentincem Santiagem Mourou. Trenér Vincenzo Italiano se tak vyhýbá větším změnám v sestavě, která mu šlape.

• Fiorentina je na 14. místě se ziskem 7 bodů.
  • Sassuolo je na 8. místě se ziskem 10 bodů.

Sassuolo se bude chtít poprat o evropské poháry, a proto je pro ně každé vítězství cenné. Fiorentina se zase bude snažit napravit nepovedený start do sezony a získat důležité body pro záchranu.

Fiorentina – Sassuolo: Tipovací servis
* Fiorentina dá gól v obou poločasech: 2,80
* Sassuolo vyhraje druhý poločas: 2,25
* Bude udělena červená karta: 4,00

Fiorentina bude chtít dát gól v obou poločasech. V posledních šesti zápasech se jim to povedlo pětkrát. Sassuolo zase bude chtít být aktivní ve druhé půli a zkusit zápas otočit.

Fiorentina – Sassuolo: Kde sledovat
* O2 TV Sport
* TV Tipsport

Zápas Fiorentina – Sassuolo se hraje v neděli 11. září od 15:00. Přímý přenos můžete sledovat na O2 TV Sport a TV Tipsport.

Fiorentina – Sassuolo: Na co si dát pozor
* Na formu Sassuola, který je letos v dobré formě a může překvapit.
* Na útočné duo Fiorentiny Jovic – Kouamé, které je ve skvělé formě.
* Na případný návrat Giacomo Raspadoriho do sestavy Sassuola.

Zápas Fiorentina – Sassuolo může být hodně zajímavý. Oba týmy mají formu a bude zajímavé sledovat, kdo zvítězí v tomto duelu.