>
 

 
 

Producent mebli dziecięcych Meblik

O Firmie

MEBLIK Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji oraz sprzedaży stylowych mebli dla dzieci. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło im stworzyć wysokiej jakości produkty, z których najmłodsi będą mogli się cieszyć przez długie lata. Oferowane meble wykonywane są z najwyższej jakości materiałów w polskich fabrykach. Firma dba również o zdrowie dzieci oraz środowisko, wszystkie meble malowane są specjalnymi farbami wodnymi. Od 2008 roku należy do programu „W Trosce o Naturę”.

Oferowane produkty można wygodnie zamówić oraz odebrać w jednym z punktów sprzedażowych rozmieszczonych w całej Polsce. Firma Meblik prowadzi również sprzedaż poprzez platformę Allegro. Zachęcamy do zapoznania się z licznymi promocjami oraz skorzystania z darmowych rat. Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę internetową https://www.meblik.pl/

Oferta

Poniżej przedstawiamy zakres mebli oferowanych przez firmę Meblik. Zapoznaj się z gotowymi aranżacjami i odmień wnętrze pokoju swojego dziecka. 

Meble niemowlęce

Meble dziecięce

Meble młodzieżowe

Umeblowanie pokoju młodzieżowego to wbrew pozorom bardzo proste zadanie. Wystarczy odwiedzić sklep Meblik. Ma on bardzo bogatą ofertę mebli w różnych stylach. Na pewno każdy młody człowiek znajdzie odpowiedni zestaw dla siebie.

Dziewczęta mogą wybrać meble spośród kolekcji dla pasjonatek mody i projektowania ubrań, uwielbiających podróże i sport. Znajdzie się odpowiedni zestaw dla spokojnej, rozmarzonej dziewczyny (https://www.meblik.pl/kolekcja/fashion-mint/) jak i takiej, która jest fanką mocniejszych muzycznych brzmień.

Dla chłopców lubiących piłkę nożną proponujemy zestaw mebli „Piłkarz” (https://www.meblik.pl/kolekcja/pilkarz/), a dla fanów światowej klasy drużyn piłkarskich meble Kadra PL, Real Madrid i FC Barcelona (https://www.meblik.pl/kolekcja/club-na-licencji-fc-barcelona/). Stali bywalcy portali społecznościowych na pewno dobrze poczują się w pokoju LOL (https://www.meblik.pl/kolekcja/lol/) z wieloma emotikonami.

Szczegóły oferty sprawdzisz na: https://www.meblik.pl/kolekcje/meble-mlodziezowe/.

Kontakt

Topole 42, 89-600 Chojnice, Polska

Tel: +48 666 855 156,

e-mail: [email protected]

https://www.meblik.pl/